.

21. listopadu 2023

Stávka 27. 11. 2023

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás informovali o rozhodnutí našich zaměstnanců připojit se ke stávce škol a školských zařízení, která se uskuteční v pondělí 27. 11. 2023. Naším společným zájmem je, aby děti získaly kvalitní vzdělání v tomu odpovídajících podmínkách, což zajišťují kromě pedagogických pracovníků také provozní zaměstnanci. Zejména u nich (již nyní výrazně podhodnocených) vláda navrhuje rušení části pracovních míst. Bližší informace ohledně důvodů stávky naleznete ve vyjádření předsedy odborového svazu Františka Dobšíka.

Na základě této skutečnosti Vám oznamujeme uzavření mateřské školy, základní školy, školní družiny a školní jídelny v pondělí 27. 11. 2023. Omlouváme se za případné komplikace. Provoz všech součástí školy bude obnoven v úterý 28. 11. 2023.

Pevně věříme ve Vaši podporu a pochopení.

16. listopadu 2023

Exkurze - výroba vánočních ozdob

Toto pondělí se čtvrté třídy a třída 3. A vypravily na exkurzi do výrobny vánočních ozdob ve
Dvoře Králové nad Labem. Děti viděly výrobu skleněných ozdob od počátečního vyfouknutí přes
stříbření a barvení až po závěrečné zdobení.
Po prohlídce výrobny si všichni mohli vyzkoušet namalovat svou vlastní ozdobu a kdo chtěl,
koupil si suvenýr v podnikové prodejně.
Jitka Vávrová, Dana Filipová a Jana Kollátorová

HALLOWEEN