Ve středu 29. 11. jsme zavítali na soutěž PC–ák, kterou každoročně pořádá SPŠE v Pardubicích. Soutěžilo se v kategoriích Grafika, Elektronika trochu jinak a S–robot. Účast byla veliká, o to větší máme radost z hezkého umístění našich žáků. Kristián Kracík obsadil 2. místo v kategorii Elektronika trochu jinak a Vojta Kašlík se umístil 3. v kategorii Grafika. Někdo si ze soutěže odvezl hezké ceny a může úspěch přiložit k přihlášce na SŠ. Všichni si soutěž užili a leckdo se přiučil něčemu novému.

První je obrázek Vojty Kašlíka, letošní téma bylo Čistá energie. Následují obrázky Rozálky Kalousové a Hanky Šmídové.

A bez hamburgerů si už naši návštěvu této soutěže v Pardubicích neumíme představit. Kromě toho – tradice se mají dodržovat. smile

Dana Hoffmannová, Miloslav Kapras