• Veronika Bartoňová

V úterý 5. března 2024 devátá třída úspěšně prezentovala své projekty z oblasti zeměpisu. Tato prezentace byla určena pro mladší spolužáky ze třetích tříd. Projekty se zaměřovaly na témata krajiny a životního prostředí. Každé téma bylo prezentováno s hloubkou a nadšením, což mladším spolužákům z třetích tříd umožnilo rozšířit své znalosti a pohled na okolní svět.

Mladší děti nejen sledovaly prezentace deváté třídy, ale aktivně se i zapojovaly, sdílely své vlastní zkušenosti a znalosti na probíraná témata. Vytvořily díky tomu příjemnou a poutavou atmosféru, která byla pro obě strany velmi obohacující.

1. B si zaslouží velikou pochvalu za svou vynikající práci a inspiraci, kterou přinesla do školního prostředí. Jejich angažovanost a schopnost sdílet znalosti s mladšími spolužáky jsou obdivuhodné!

Děkujeme za zpestření výuky a budeme se těšit příště!

Denisa Dunková