Začnu počasím - to bylo dopoledne 7. října jako na objednávku - jasno, sluníčko, bezvětří. Přesně tohle jsme maximálně využili při naší výpravě do pravěkého království ve Všestarech. Děti se seznámily různými metodami s životem a prací lidí v dobách dávno minulých a jako vždy byly nadšené - líbila se pravěká jeskyně s malbami, hliněné domy, nástroje a zbraně, keramické pece, rondel a hlavně to, že si činnosti mohly vyzkoušet. Drtily obilí, sekaly dřevo, brousily nástroje, vrtaly díry do kamene. Bonusem byl zábavný pan průvodce, který děti velmi zaujal.

Mgr. Jana Hofmanová, Mgr. Alice Petrovická