Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou Česko, založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Zde jsou tři nejlepší žáci v základním kole:

Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ)

1.

Štosková Dominika

5. B

2.

Petrová Šárka

5. A

3.

Pikolová Anna

3. B

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ)