Dne 27. 4. 2023 se konalo vyhlášení 13. ročníku Černilovská paleta na téma Můj zvířecí kamarád. V letošním roce se přihlásilo více než 120 soutěžících, kteří celkem přispěli více jak 105 pracemi.

Výherní listina:

1. Výtvarný kroužek MŠ
  2. Družina
  3. MŠ Bublinky, MŠ Sluníčka

Zvláštní ocenění: MŠ Školáci, Erika Macolová, Magdaléna Turková, Vachová Vendula,  Lucie Horáčková

Velmi důležitá je v naší práci podpora výtvarné činnosti na škole ze strany vedení školy a obecního úřadu. Za podporu děkujeme!

Malujte, kreslete, modelujte a jinak se výtvarně projevujte dál. Těšíme se, že se opět sejdeme za rok při 14. ročníku soutěže Černilovská paleta, tématem bude Sen.

Mgr. Jana Hofmanová, Mgr. Kateřina Blatníková