Ve čtvrtek 21. 12. 2023 jsme se odpoledne v 16:30 sešli ve škole. Po přivítání jsme nejdříve měli vánoční dílničky. Vyráběli jsme medvídky ze dřeva a zvonečky z květináčků. Pak jsme šli do haly ke stromečku. Překvapila nás děvčata z 5. A, která si pro všechny nachystala a zahrála pohádku „O Sněhurce“. Potom jsme si společně zazpívali vánoční koledy. Konečně nastal okamžik rozdávání dárečků. Chvíli jsme si s nimi pohráli a šli se „ubytovat“ do tělocvičny, kde jsme si také ještě chvíli pohráli s hračkami, které jsme dostali. Umyli jsme se a šli spát. Po ranní hygieně jsme se nasnídali a rozešli jsme se do svých tříd.

Děti z 5. A + B