• Lenka Javůrková

Ve dnech 10. - 21. 7. 2023 proběhly dva běhy školního tábora. Děti zjistily, že se ve škole neučí jen počítat, číst a psát. Během tábora skákaly, běhaly, házely. Hlavně se setkaly s kamarády a užily spoustu legrace.

Každý týden také vyjely do hradeckých lesů, kde prověřily své lezecké schopnosti v lesním areálu „Na větvi". Na „Vodnické stezce" využily své znalosti a vyzkoušely orientaci při hledání a plnění úkolů.

Na závěr každý získal pohár nebo medaili a samozřejmě sladkou odměnu v podobě zmrzliny nebo ledové tříště.

Tábor proběhl tak, jak jsme si představovali a ještě na nás celých 14 dohlíželo sluníčko.

Už teď se můžeme těšit na příští rok!

N. Suntychová

ObecInformuje8792