V pondělí 7. listopadu zaparkoval před naší školou autobus. Ale nebyl tak úplně obyčejný – byl doslova napěchovaný technickými novinkami a pomůckami, jako je VR (virtuální realita), 3D pera, gravírovačka, 3D tiskárna, EDU strojky (malé funkční vrtačky, soustruhy a pily),  drony a mnoho dalšího. Vybraní žáci 4., 7. a 8. ročníku absolvovali s instruktory „laborky“ na téma Sucholedokouzla. Odpoledne pak autobus navštívili zájemci z řad učitelů. Akce se dětem i dospělým líbila, o realizačním týmu EDUbusu si můžete přečíst na stránkách https://www.eduteam.cz/.

Dana Hoffmannová, autoři fotek jsou Pavla Lochmanová, Lucie Holubková a Dana Vaňková