Spojili jsme slohovou tvorbu s aktuální prosincovou náladou, která vyvrcholí Vánocemi, prázdninami, silvestrem, případně i příchodem nového roku. Ke všemu patří nejen čas strávený s blízkými, přáteli a s těmi, které máme rádi, ale i dobré jídlo. A tak od žáků 7. B, 9. A a 9. B nechybí tipy na pochutiny, které se hodí k tomuto období. Najdete je v uceleném souboru Píšeme recepty aneb Kuchařka žáků. A kdo nechce jít s proudem, nechybí zde ani netradiční vánoční recepty, třeba na špagety.

Mgr. Radek Hybšman