Ve středu 12. 4. se úspěšní řešitelé školního kola 6., 7. a 8. tříd naší školy zúčastnili okresního kola Matematické olympiády na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové. Máme velkou radost z vítězství Václava Nezbedy ze 6. A a Tomáše Táborského ze 7. A, kteří získali max. 18 bodů. Ale i další žáci se zařadili mezi úspěšné řešitele: Adam Quyen Vu Minh 16 b., Eliška Cholastová 11 b., Matyáš Berger  10 b., Sára Smolíková 10 b., Andrej Špunda 10 b., Vojtěch Kašlík 14 b., Václav Hudec  12 b.,  Žofie Horáková 12 b., Matěj Kořínek 12 b. a Jakub Řezníček 10 b.

Moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Alice Petrovická