PŘEHLED HLAVNÍCH ZMĚN PRO ŠKOLNÍ ROK 2024-25

1) Číslo účtu pro dobíjení Happykaret je: 555 77 56 / 5500, Raiffeisenbank.
Staré číslo účtu již neplatí a případná platba se vrátí zpět na účet.
Prosíme o zveřejnění této informace rodičům. Děkujeme.
Zásoby karet z předešlých let, prosím, vyhoďte. Je na nich uvedeno staré číslo účtu.
Pokud budete potřebovat více nových Happykaret, kontaktujte své obchodní zástupce nebo napište na e-mail: info@happysnack.cz

2) Rodiče dětí s potravinovými alergiemi mohou nově v mobilní aplikaci zablokovat prodej produktů obsahujících alergeny.

3) Nový podpůrný program Happysnack pro duši spojuje zdravou stravu, duševní pohodu a další důležité znalosti. Každý měsíc přinášíme nové téma, které podpoří celkový rozvoj dětí prostřednictvím soutěží, videí, vysílání a hodnotných příspěvků.
Vše bezplatně od 2. 9. 2024 na webu www.happysnack.cz a na sociálních sítích – Facebook a Instagram.

facebook.com/happysnack.cz instagram.com/happysnack.cz www.happysnack.cz