Tato stránka používá k analýze funkčnosti webu Cookies.

Vytisknout

Vedení školy

ředitel: Mgr. et Mgr. David Kubíček

zástupce ředitele pro ZŠ: Mgr. Bc. Daniela Jezdinská


1. stupeň:

1. A Mgr. Naďa Suntychová

1. B Mgr. Jitka Weinfurterová

2. A Mgr.Lenka Javůrková

2. B Mgr. Martina Cachová

3. A Mgr. Jitka Vávrová

3. B Mgr.Pavla Lochmanová

4. A Mgr. Dana Filipová

4. B Mgr. Jana Kollátorová

5. A. Mgr. Hana Šimková

5. B. Mgr. Jiří Havlas

 

2. stupeň

6. A Mgr. Alice Kučerová

6. B Mgr. Václav Mikulecký

7. A Mgr. Alice Petrovická

7.B Mgr. Lenka Altmannová

8. tř. Mgr. Kateřina Blatníková 

9. třída Mgr. Dana Vaňková


Netřídní učitelé:

Mgr. Dana Hoffmannová

Mgr. Radek Hybšman

Bc. Barbora Žáková

 

Speciální pedagog

Mgr. Milena Koritenská

 

Školní družina:

Helena Pešavová - vychovatelka

Jarmila Hlínová - vychovatelka

Jaroslava Ješátková - vychovatelka

 

Pedagogičtí asistenti:

Renata Chladilová

Iva Houdková

Hana Kuchařová

Monika Šimůnková

Lenka Špačková

Anna Vognarová

 

Školní jídelna:

Eva Jelínková  - vedoucí ŠJ

Jiří Briestenský  – hlavní kuchař

Veronika Binarová

Jitka Kašparová 

Ludmila Kellnerová

Nicol Paradiová

Jana Taclíková

Správní zaměstnanci

hospodářka: Martina Bradová

školník: Vladimír Bečka

uklizečky: Štěpánka Kopečná

                Nicol Paradiová

                Monika Šimůnková

                

Personální zajištění mateřské školy

Zástupce ředitele pro MŠ: Mgr. Petra Moravcová

 

Učitelky, asistentky a provozní zaměstnanci:

Třída Sluníčka: p.uč. Jitka Beckerová, Mgr. Viera Špačková, provozní Dagmar Stránká

Třída Kapičky:  p.uč. Simona Hlavatá. Mgr. Marie Jelínková, provozní Iva Urbanová, školní asistent Mgr. Monika Adamkovičová

Třída Bublinky:  p.uč. Michaela Čechurová DiS., Jana Maršíková DiS, asistent pedagoga Bc. Monika Budiská, provozní Pavla Potůčková

Třída Hvězdičky:  p.uč. Bc. Zuzana Moravcová, Mgr. Petra Moravcová, Bc. Tereza Voltová, provozní Petra Šulcová

Třída Školáčci:  p. uč. Bc. Pavla Vejrová