NÁZEV AKCE 

VÝSLEDEK, UMÍSTĚNÍ

Pohár rozhlasu – ml. žáci – Z

H – 12. místo

D – 6. místo

Pohár rozhlasu – st. žáci – Z

 

H – 13. místo

D – 8. místo

Florbal I. stupeň – T

2. místo

Florbal – st. žáci – ZK

4. místo

Florbal – ml. žáci – ZK

4. místo

Florbal – ml. žákyně – OF

4. místo

McDonald Cup – 1. – 3. tř. – T

1. místo postup do OF – 4. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. – T

3. místo

Atletický čtyřboj – st. Žáci – Z

H – 4. místo

D – 5. místo

Minikopaná – ZK

1. místo postup do OF – 2. místo

Přírodovědný klokan – okresní kolo

2. místo Matěj Urban

5. místo Dominik Hroneš

Testování SCIO

1. místo v kraji Karolína Cholastová ze 7. B v matematice

Testování SCIO

3. místo v kraji Nina Veinhauerová ze 7. A v českém jazyce

Testování SCIO

3. místo v kraji Eliška Turková ze 7. B v osobních a studijních předpokladech

First Lego League Praha 2017

1. místo v kategorii „Výzkumný úkol“ Lenka Šimková, Aneta Musílková, Tadeáš Potůček, Ondřej Lovas, Daniel Hroneš, Michal Jiřička (6. A), Vojtěch Vach (7. B), Václav Sovák, Jan Řezníček, Martin Vejman (8. tř.)

Soutěž PC-ák na SPŠ a VOŠ Pardubice

1. místo Alena Hoffmannová z 9. tř. v kategorii „Grafický návrh“

Krajské kolo soutěže v programování

3. místo Martin Vejman z 8. tř. v kategorii „Programování mikrořadičů“

Krajské kolo Logické olympiády

 

1. – 2. Václav Nezbeda z 1. A

Vilma Čechurová ze 7. B v semifinále

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček

1. místo Zuzana Vondráčková z 1. A – kategorie 1. tříd

1. místo Nicol Veselovská z 2. A – kategorie 2. tříd

3. místo Natálie Bartošová z 3. B – kategorie 3. tříd

Okresní kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek 9. tř.

Krajské kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek 9. tř.

 

 

Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky

Název akce 

Výsledek, umístění

Pohár rozhlasu – ml. žáci - Z

CH - 15. místo

D - 8. místo

Pohár rozhlasu – st. žáci - Z

CH - 14. místo

D - 13. místo

Florbal – st. žákyně - ZK

4. místo

Florbal I. stupeň - T

5. - 6. místo

Florbal – st. žáci - ZK

5. místo

McDonald Cup – 1. - 3. tř. - T

5. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. - T

1. místo postup do OF – 5. místo

Přehazovaná – 6. - 7. tř. - OF

6. místo

Štafetový pohár – Z – 1. – 5. tř.

8. místo

Sportovní aerobik - soutěž Královéhradeckého kraje

 

2. místo sólo K. Šimůnková

1. místo trio K. Šimůnková, M. Hofmanová, J. Michálková

2. místo dětská kategorie družstev

Sportovní aerobik - Mistrovství Čech

1. místo sólo K. Šimůnková

1. místo trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik - Mistrovství České republiky

1. místo sólo K. Šimůnková

1. místo trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik - Mistrovství Evropy v Itálii

 

1. místo sólo K. Šimůnková

2. místo trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

7. místo velká sestava kadetek

Přírodovědný klokan

nejlepší řešitel v okrese T. Vinklárek

Testování SCIO

T. Hrdina a E. Horáková 2. nejlepší výsledek v kraji

Okresní kolo Pythagoriády

1. – 8. místo E. Horáková

8. – 15. místo M. Fibír

Krajské kolo Logické olympiády

7. místo N. Jirků

Okresní kolo matematické olympiády

 

1. – 4. místo V. Vach

7. – 9. místo K. Cholastová

6. – 8. místo N. Kuttichová

Krajské kolo soutěže v programování

2. místo M. Vejman

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček

 

3. místo A. Pavlová

Zlaté pásmo 1. až 2. roč.

N. Veselovská, N. Bartošová

Okresní kolo v německém jazyce

2. místo - K. Jezdinská

Okresní kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek

Krajské kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek

Republiková soutěž Mladý chemik

 

 

353. místo (z 5000)

T. Vinklárek

L. Kosinová

M. Černý

 

Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky

 

Název akce

Výsledek, umístění

Pohár rozhlasu – ml. žáci - Z

H-12. místo

D-12. místo

Pohár rozhlasu – st. žáci - Z

 

H-3. místo

D-4. místo

Florbal – st. žákyně - ZK



1. místo - postup do OF

OF - 1. místo - postup do KF

KF - 2. místo

Florbal I. stupeň – T

Florbal I. stupeň – T

Florbal – st. žáci - ZK

6. místo

McDonald Cup – 1. - 3. tř. – T kopaná

2. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. – T kopaná

3. místo

Přehazovaná – 6. - 7. tř. - OF

6. místo

Atletický čtyřboj – starší žáci - OF

1. místo – postup do KF – 5. místo
Atletický čtyřboj – starší žákyně - OF 2. místo – postup do KF – 1. místo postup na RF – 14. místo
Štafetový pohár – Z – 1. – 5. tř. 6. místo
Mikrofutsal - T 3. místo
Turnaj v minikopané – 1. tříd 1. místo

Sportovní aerobik RF

2. místo – Šimůnková K. sólo

Sportovní aerobik RF

1. místo - trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik ME

2. místo – trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik MS

3. místo – trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Okresní kolo Logické olympiády

 

3. místo E. Turková

4. – 6. místo K. Cholastová

Krajské kolo Logické olympiády

9. místo E. Turková

Testování matematiky 6. tříd ZŠ a prim víceletých gymnázií Královéhradeckého kraje

1. místo B. Kotyza

Krajské kolo sjezdového lyžování

1. místo R. Morávek

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček

3. místo v sólovém zpěvu L. Herzánová

3. místo duo 2. st. L. Herzánová, A. Zítková

Krajské kolo soutěže v programování

2. místo v programování mikrořadičů M. Vejman

 

Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

OF – okresní finále

KF – krajské finále

RF – republikové finále

ME – mistrovství Evropy

MS – mistrovství světa

Z – závody

T – turnaj