Jarmí prázdniny jsou v týdnu 25. 2. - 1. 3. Nahlášeným dětem je přihlášena strava. Provoz bude ve třídě Sluníček. Prosíme rodiče, aby dětem dali bačkory do připravených košů. Děkujeme.

Od začátku dubna přijmeme učitelku mateřské školy na zástup za dlouhodobou nemoc. V případě zájmu a splnění kvalifikačních předpokladů posílejte životopisy na adresu: ms@zscernilov.cz

Do mateřské školy přijmeme učitelku na zkrácený úvazk od 9.45-11.45 na zajištění překrývání přímé pedagogické činnosti učitelů mateřských škol.

Životopisy posílejte na adresu: ms@zscernilov.cz, nebo volejte 495 431 479. Děkujeme.

termín: 18. 2. - 22. 2. v odpoledních hodinách.

V pondělí ráno přineste dětem lyžařské vybavení (pokud dítě má vlastní) a umístěte ho do zadní budovy pod schodiště podle barev družstev. Barvu družstva se dozvíte ve třídě od p. učitelky. Vše přinášejte podepsané a zabalené, svázané. Na prohlášení zákonných zástupců budete vyplňovat čestné prohlášení o seřízení lyží.

-      Děti, které si vybavení půjčují, ho budou mít připravené u instruktorů.

-       Děti ráno budou přicházet do MŠ v oblečení, které budou mít na sobě při lyžování. Například- oteplovací kalhoty, bundu, svetr či mikinu, lyžařské rukavice, kuklu nebo slabou čepici pod helmu (pokud máte možnost volit mezi kombinézou či kalhotami a bundou – je praktičtější varianta kalhoty a bunda z důvodu snadnějšího chození na toaletu). Nedávejte dětem s sebou huňaté čepice, plyšáky či další nepotřebné věci.

-       Každý den musí mít děti batůžek, lahvičku s pitím a náhradní rukavice, eventuálně kalhoty a spodní prádlo – v případě že se mu stává nehoda.

-       Dětem vše podepište (př. každou rukavici i náhradní, své lyže, helmu, lyžáky...).

-       Odjíždíme autobusem ve 12.30-12.40.

-      Odpolední svačinu budeme s sebou.

-       Vracíme se v cca 16.50 – čekejte na nás na chodníku před ZŠ (nechoďte později).

-       Přivítáme pomoc při odnošení lyžařského vybavení k autobusu po ukončení kurzu.

-       V pátek se můžete přijet podívat na závody, které začínají v cca 13.45.

-       Po vyhlášení výsledků závodů je možnost si vyzvednout dítě v Olešnici (pokud nepřijedete, se zbylými dětmi se vrátíme autobusem).

-       Případné dotazy vám zodpoví p. učitelka Hýsková – tř. Hvězdičky.

Děkujeme za spolupráci.

Omezení provozu tříd v odpoledních hodinách se týká zadní budovy a třídy Školáčků. Nelyžující děti ze třídy Hvězdiček, Bublinek a Školáčků budou spojeny od 12.15-12.30 hodin do třídy Bublinek. Dopoledne je provoz nezměněn.

karneval

V době pololetních prázdnin bude omezený provoz ve třídě Hvězdiček. Přihlášené děti mají objednanou stravu.

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole za rok 2018 jsou k vyzvednutí ve třídách.

Provoz mateřské školy pro přihlášené děti (budou pro všechny rozdány lístečky). Tyto děti budou mít objednanou stravu.

Jarní prázdniny 25. 2. - 1. 3.

Velikonoční prázdniny 18. 4.

Letní prázdniny 1. 7. - 12. 7.

MŠ bude uzavřena od 15. 7. V jednání je provoz v mateřské škole Číbuz od 19. 8. - 30. 8. Přihlášky vydá zájemcům   vedoucí učitelka od začátku května.

Termíny školních příměstských táborů

Se zaměřením na Aj 8.-12.7.2019 (pouze pro předškoláky)

Se sportovním zaměřením: 1. běh  15.-19.7.2019 nebo 2. běh  22.-26.7.2019 (pro děti od 4 let)

Přihlášky budou vyvěšeny na stránkách školy v úterý 19.2.2019 (v odpoledních hodinách).