V pondělí 17. 12. budez důvodu besídky ve třídě sluníček
konečný provoz přesunut do třídy Bublinek. Děkujeme za pochopení.

Milí rodiče, zveme Vás na posezení u stromečku ve třídě Bublinek. V úterý 18. 12. 2018 od 15:30.

Akce se zúčastní

6. 12. třída Školáčků

7. 12. třída Bublinek

20. 12. třída Hvězdiček

Odjezd linkovým autobusem 8:43, návrat 11:30 z Hradce Králové (ulice Šimkova).

S sebou: batůžek, pití, pláštěnku.

Příběh o tom, jak se v Betlémě narodil Ježíšek, děti už jistě slyšely. Ale staly se někdy samy Marií, která prosí o nocleh, pastýři, kteří jdou za hvězdou, třemi králi, kteří nesou dary, či králem Herodem, který se bojí o svůj trůn? Vydáme se na vánoční putování, na jehož konci možná zjistíme, proč vlastně slavíme Vánoce a proč od Ježíška dostáváme dárky.

Tvůrčí program, při němž budou děti vstupovat do rolí, hrát hry a zpívat. Pomocí metod moderní dramatické výchovy se seznámí se základními událostmi příběhu narození Ježíše Krista, naučí se vánoční koledu a zamyslí se nad původním smyslem vánočních svátků a rituálu obdarovávání.  Program je dárkem, zážitkem, který s sebou přinese opravdovou sváteční atmosféru.

Milí rodiče, zveme Vás na vánoční posezení u stromečku ve středu 19. 12. od 15:30 hodin. Těšíme se na Vás.

Ve středu 12. 12. budeme péct vizovické cukroví. Zveme maminky a babičky ke společnému tvoření. S sebou si přineste nůžky z manikúry, malý nožík a vykrajovátka.

Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 22. prosince 2018 a skončí ve středu 2. ledna 2019 (týká se ZŠ). V MŠ nabízíme omezený provoz pro přihlášené děti od 2. 1. - v zadní budově. Od 3. 1. bude provoz ve všech třídách.

advent

Vážení rodiče,

zveme Vás na vánoční odpoledne do třídy Kapiček. Ve středu 12.12. 2018 od 15:30 hod bychom rádi s Vámi prožili příjemnou vánoční atmosféru, děti krátce vystoupí s písničkami a říkankami, poté si společně s dětmi nazdobíte vánoční perníčky.

27. 11. od 8.30 - jen pro přihlášené děti