Tato stránka používá k analýze funkčnosti webu Cookies.

Vytisknout

Škola jinde – v přírodě.

Nejdříve to začalo nudnými přípravami. Zabalit kufr, tak aby nic nechybělo. Ráno dřív k eškole, aby mi neujeli. A potom dloooouhá cesta, víc jak tři hodiny. Nejdříve to byla sranda, ale po hodině jsme se už nudili. Když jsme konečně dorazili, vybalili jsme si věci v chatkách a hurá na oběd. Špagety!

Odpoledne jsme se rozdělili do družstev a seznámili jsme se s animátory. Byly to prima holky a jeden kluk. Každý den jsme s nimi trávili celé odpoledne, hráli různé hry, soutěžili, chodili na procházky a koupali se v bazénu. Večer jsme měli diskotéku. Další dny jsme se dopoledne trošku učili a psali dopisy domů.

V pátek po snídani jsme si zabalili a čekali na autobusy domů. A opět ta dlouhá cesta. Uběhla rychleji, protože jsme se dívali na pohádku a někdo dokonce i usnul. Moc jsme si to užili. U školy na nás čekali rodiče, babičky, sourozenci, a my jsme jim mohli vyprávět, jaké to bylo. No prostě „SUPER“!

Třída 4.B

 

Škola v přírodě

Škola v přírodě je nejlepší. Užili jsme si tam zábavu. Byli jsme v chatkách po třídách. Na záchodech byli pavouci. Byli s námi animátoři. Hráli jsme s nimi hry. Byli jsme v lese, u koní a krav. Stavěli jsme domečky pro zvířátka. Měli jsme diskotéky. Vyprávěli jsme si pohádky. Ve čtvrtek jsme byli plavat ve skupinách. Bylo tam dobré jídlo, vařila nám paní z bufetu a paní družinářka. Bylo to tam hezké. Určitě tam jeďte!!

Třída 2.A

 

Děkujem všem rodičům, kteří nám pomohli formou odměn pro děti. Všichni jsme si to moc užili!!!

Fotografie můžete shlédnout na  https://www.zscernilov.cz/index.php/zakladni-skola/fotogalerie/category/215-skola-v-prirode-2022

 

P6080020

Na hřišti2