Plníš krokovací výzvu? Znáš geocaching, hledání pokladů pomocí GPS? Trošku jsme pro vás tuto hru upravily. Nemusíš stahovat žádnou aplikaci, stačí si pozorně prohlédnout níže uvedené fotografie. Pokud už víš, kam jsme pro vás kešku schovaly, vydej se do terénu. 

Až ji najdeš, vyber si svou odměnu, podepiš se do notýsku a můžeš připojit i pár hezkých slov pro další nálezce, nebo pro nás :-). Krabičku vrať do stejné pozice. Věříme, že budeš hrát v duchu fair play. 

Kešky budeme průběžně kontrolovat, ale kdyby se vyskytly nějaké problémy, dej nám prosím vědět... 

 Zde malá nápověda: 

Keška č. 1: Neprší na mě.

Keška č. 2: Ležím u stromu.

Keška č. 3: Pozor, jsem těžký.

Lenka Altmannová (altmannova@zscernilov.cz)

Hana Šimková (simkova@zscernilov.cz)

Keška č. 1:

Keška č. 1

Keška č. 2:

Keška č. 2

Keška č. 3:

Keška č. 3