„Den pro Vás“

                Ani v letošním školním roce nechyběli naši deváťáci na akci, kterou pro ně pořádá 

SOŠ a SOU Vocelova. Cílem akce je představit žákům všechny studijní a učební obory, které se na škole vyučují, a pomoci jim tak s výběrem dalšího studia.

                Žáci jsou rozděleni do soutěžních družstev a postupně, se svým průvodcem z řad studentů, projdou všechna soutěžní stanoviště po celé škole. Mají možnost vyzkoušet si např. práci instalatéra, zedníka, automechanika a další.  Na závěr „Dne pro Vás“ jsou vyhlášena nejúspěšnější družstva

a nejúspěšnější školy.

                Našim letošním deváťákům gratulujeme k vynikajícímu úspěchu. V celkovém hodnocení soutěže škol skončili na krásném druhém místě. Navíc i v soutěži družstev nezůstali bez úspěchu.  Podařilo se jim vybojovat třetí místo.

               

                                         Gratulujeme všem účastníkům a přejeme i stejně úspěšný poslední školní rok.

 Vaňková 

image 1