V týdnu od 3. – 7. Června bylo v naší škole neobvyklé ticho. 1. – 4- třídy odjely na školu v přírodě.    Cíl: Rokytnice nad Jizerou, Studenov, Juniorhotel Roxana a penzion Lenoch. Počasí nám přálo, mohli jsme i do místního krytého bazénu a hotelový kuchař nás vyloženě rozmazloval. Pro děti byl připraven program na téma Piráti, čekala je stezka odvahy, diskotéka, hledání pokladu, malování na trička a samozřejmě nádherná příroda v okolí. Všichni jsme si týden užili a se spoustou zážitků jsme se samozřejmě těšili domů.            

         Mgr. Lenka Javůrková

 

Na škole v přírodě nám přálo počasí, bylo hezky. Učili jsme se, koupali jsme se v bazéně, hráli jsme hry na téma PIRÁTI a měli jsme diskotéku. Ve čtvrtek jsme získali poklad, to byl cíl hry. Jídla vařili výborně. V pátek jsme balili věci a odjížděli a těšili se domů.

Matyáš Berger, Tomáš Táborský, Tereza Šlesingrová

Fotografie naleznete v galerii našich webových stránek.

20190607 093940