7. B se rozhodla posunout své hranice. Většina z nich už táborové zkušenosti měla, a tak si nakonec odsouhlasila výlet s přespáním ve volné přírodě. V neděli ráno tedy vyrazili v plné polní na Kokořínsko, aby trochu otestovali své síly v chození cestou necestou přes hory a doly. V pozdním odpoledni byli moc rádi, že trampský kemp Mamuťák byl volný a mohli se utábořit. Zanedlouho však už zase běhali po lese a hráli na schovku. K večernímu táboráku se naštěstí všichni našli a noční hlídky plnily svou funkci poctivě. Ráno kemp opět uklidili, jako kdyby tam ani nebyli - jen zápis v kempovce to bude navěky dokazovat - a vyrazili poznávat krásy zdejší přírody, tentokrát jako turisté. Počasí přálo na jedničku a potraviny v Blíževedlích vzali útokem :-). Výlet se vydařil a moc líbil, přesto se všichni těšili na svoji komfortní zónu se sprchou a postýlkou.

Hana Šimková

Blizevedly