Je 31. května, 15 hodin odpoledne a hřiště před naší školou se mění v „zábavný park“. Je připravena spousta soutěžních disciplín, vyrostla tady obří skluzavka, přijíždějí hasiči, „prohání“ se kůň , nad hřištěm létá dron. Objevil se také veliký kocour ASLAN, který rozdával krásné růže a lízátka. Některé děti se prý trošku bály, ale kocourek byl opravdu moc hodný!

Dětské odpoledne zahájil náš školní pěvecký sbor, několikrát se blýskly svými úžasnými choreografiemi dívky z CREATA a mladí hasiči předvedli své dovednosti při několika ukázkách hasičských disciplín. Nechyběla ani ukázka výcviku čtyřnohých miláčků.

Všichni přítomní se mohli osvěžit úžasnou malinovkou nebo kávičkou a dobrůtkami z našeho školního bufetu. Velmi příjemným osvěžením byl stánek s ovocem a zeleninou.

Za kartičku se splněnými disciplínami si děti vybíraly odměnu. Slunečné páteční odpoledne se vydařilo a těšíme se za rok nashledanou!!!

Jana Hofmanová a Lenka Javůrková

DSC 0450