Přemýšlíte proč dvě? To je velmi jednoduché! Přece bylo peklo 1. kategorie, kde se nepracuje, ale tančí a peklo 2. kategorie, kde se topí pod kotlem, vládne Luciper a čerti musí pracovat, i když se jim opravdu nechce. A přes tato dvě pekla prochází velice nafoukaný mladík Kája Fousek, kterého se nakonec podařilo napravit. Tuto velmi pěknou pohádku mohli zhlédnout 7. března děti MŠ, žáci 1. stupně ZŠ a nakonec i maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tety, strejdové, bráchové a ségry, kamarádi a kamarádky, prostě všichni fandové divadla. V krásných kostýmech na jevišti černilovské sokolovny podali vynikající výkony všichni herci – Ondra Lovas, Anička Pavlová,

Hanka Jelínková, Domča Pejřilová, Páťa Pešková,Anička Zítková, Anetka Grošková, Náťa Kvašinská, Klárka Křížková, Kačka Gucká, Lenka Šimková, Terezka Dohodilová, Emča Čechurová a Majda Sedláková

                      Děkujeme všem, kteří nám jakkoliv pomáhali a těšíme se na setkání na dalším představení.

IMG 5798