Prázdniny ve škole

V tomto roce nově proběhly nově dva běhy školního tábora ve dnech 16.-27.7.2018.

Náplň tábora byla zaměřena na pohybové aktivity. Děti běhaly, skákaly, házely a hledaly poklad. V prvním týdnu nás trochu zaskočil déšť, ale alespoň jsme věděli, na co máme pláštěnky. Snad jsme jen trochu záviděli těm, kteří měli holínky...

Na závěr každého týdne jsme jeli na výlet do hovohradeckých lesů. Jednou jsme navštívili divoká prasata Boba a Pepinu i s jejich selátky. Podruhé jsme se stali rytíři na "Hradišti". Nezapomněli jsme ani na skřítky, pro které jsme postavili domečky.

Za své úžasné výkony byly děti odměněny poháry a drobnými dárečky.

Po celé dva týdny nám pomáhaly starší děti, ketré byly velkou oporou nejen vedoucím, ale hlavně čtyřletým dětem.

Moc děkujeme !

Naďa Suntychová

 

IMG 20180719 114346