Nazdárek, chtěli bychom vám sdělit pár zážitků ze STK. Naše první kroky vedly na chatu Start, kde jsme se zabydleli. Hned poté následovala procházka směr Sokolská chata. Každý večer následoval náš program. V pondělí jsme hráli spoustu sportovních a odpočinkových her. V úterý jsme byli na celodenním výletě, tam jsme ale zabloudili a ušli jsme 28 km.               (Pan učitel se neumí orientovat v mapě). Středa byla pro všechny stresovým dnem, protože jsme navštívili lanový park, a po návratu k chatě jsme po sobě házeli vodní balónky. Poslední večer jsme zakončili skvělou diskotékou s nejlepším tanečníkem Broňkem. V pátek jsme hráli hru Náhoda a poté jsme si šli balit a odjížděli domů. Všichni jsme si to moc užili a chtěli bychom poděkovat paní učitelce Petrovické a Kučerové a panu učiteli Havlasovi za skvělý turistický kurz, který bychom si klidně zopakovali. J

                                                                                              Osmáci

Turistický výlet 8. třída červen 2018 688