18. 6. se devítka vydala na třídenní výlet na Sokolskou chatu v Deštném v Orlických horách. Toto osvědčené místo nabízí spoustu zábavy a nerušený klid případným vzdáleným obyvatelům. Autobus nás dopravil z Černilova až ke kostelu na Deštném. Pak už jsme šli po svých. Po vybalení jsme se vyšplhali k chatě Kukačka, kde jsme měli domluvený oběd. Odpoledne patřilo sportovním a společenským hrám, večer opékání buřtů. Zahráli jsme si tichou poštu a vyzkoušeli pevnost právě nabalíkovaného sena.

Druhý den jsme hráli nezbytnou fáborkovanou se zajímavými úkoly, které jsme si připravili navzájem.Odměnou byl poklad, který bylo nutno v cíli najít. Na oběd jsme se přesunuli do Jedlové na spřátelenou chatu Start, odpoledne procházeli Deštnou, abychom došli do srubu Karolína, kde byl objednaný bowling. Mnozí z nás ho hráli poprvé, ale šlo nám to. Pak už následovala večeře a po ní zpáteční přesun na Sokolku. Ještě jsme neměli dost, a tak jsme si dali pingpongový turnaj o hodnotné ceny, který s notnou dávkou vrtkavého štěstí vyhrál Vojta :-). Stejně jako první den, i ten druhý zakončila diskotéka pod aktivním (bohužel) bedlivým dohledem pedagogů …

Poslední den dopoledne jsme dávali do pucu chatu, na kterou budeme určitě vzpomínat celý život, a pak odešli na zastávku autobusu, který nás dopravil bezpečně domů.

deváťáci

sokolka