V pátek 1. 6. 2018 mohly děti všech věkových kategorií oslavit svůj svátek na našem školním hřišti, kde jsme pro ně připravili mnoho soutěžních disciplín a doplňkových zábavných aktivit. Těsně před začátkem akce, a vlastně celé odpoledne, to vypadalo na veliký déšť, ale nakonec to dobře dopadlo - NEPRŠELO!!! Děti skákaly v pytlích, lovily rybičky, trefovaly florbalovou branku a basketbalový koš, jezdily na koloběžkách, shazovaly plechovky a kuželky, absolvovaly překážkovou dráhu, střílely na terč hasičskou stříkačkou atd. "Přijel" i skákací hrad, cukrová vata a ledová tříšť. Děti využily i možnosti svést se na koníkovi, prolézt hasičské auto a namalovat si obrázky na obličej! Všude bylo pořád plno a děti si odpoledné užily. Dospěláci se mohli občerstvit v naší kavárničce a děti měly v rámci soutěžního zápolení na občerstvení limonádu.

Velké dík patří pěveckému sboru a skupině CREATO za krásná vystoupení během celého odpoledne, černilovským hasičům a panu Huškovi a jeho koníkovi!

Těšíme se zase za rok!!!

Spoustu fotografií naleznete ve fotogalerii.

IMG 3979

IMG 3994