Od úterý 5. 1. 2021 je omezen provoz kanceláře školy. Pro komunikaci s jednotlivými útvary školy prosím využívejte přímé linky uvedené v kontaktech. V případě potřeby se obraťte na vedení školy (731 186 153, reditel@zscernilov.cz) Děkujeme za pochopení.

Zítra se z důvodu uzavření škol nekoná sběr papíru.

PF 2021

Klokan př

Dana Vaňková

Minulý měsíc jsme uveřejnili výsledky soutěže Matematický klokan na naší škole.

Nyní přišlo krajské vyhodnocení této soutěže a s ní krásná zpráva - Jakub Vraný ze 4. B obsadil  v kategorii Cvrček 1. - 2. místo v okrese Hradec Králové. Gratulujeme!

klokan m

Alice Petrovická a Dana Hoffmannová

V 9. ročníku proběhlo školní kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika, pořádané SPŠCH Pardubice.

Zde jsou výsledky:

1. místo: Pavlína Kryslová

2. - 4. místo: Jana Cerháková, Anna Hejcmanová, Nicol Cmuntová

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí při reprezentaci školy ve 2. kole, které proběhne v lednu 2021.

Mlady chemik

Dana Hoffmannová

Klokan2020

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Kategorie A (3.- 5. ročník ZŠ)

Celkem se v této kategorii do soutěže zapojilo 12509 řešitelů, z toho v našem kraji 640.

Nejlepší účastníci naší školy:

1. HanslíkJaroslav 3.A krajský semifinalista

2. SvobodaOndřej 5.B krajský semifinalista

3. Táborský, Tomáš 5.A

4. Berger, Matyáš 5.A

5. VU MINH, QUYEN(ADAM) 5.A

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ)

Celkem se v této kategorii do soutěže zapojilo 16876 řešitelů, z toho v našem kraji 981.

Nejlepší účastníci naší školy:

1. MichálkováJohana krajský semifinalista

2. Cmuntová, Nikol 9.

3. Petrikovič, Adam 6.A

4. Řezníček, Jakub 6.B

5. Bednář, Vojta 7.B

Úspěšným žákům gratulujeme a přejeme hodně štěstí účastníkům krajského kola.

Alice Petrovická a Dana Hoffmannová

Dohled nad žáky 4. - 9. ročníku ve školním klubu. Žáci se věnují své činnosti (hra, práce na domácích úkolech atp.).

Pracovní doba Po 12:35 - 15:00, Út 11:40 - 15:00, Čt 11:40 - 15:00

Dohoda o provedení práce - 90 Kč/hod.

Zatiší 1