předškoláci

Výtvarný kroužek proběhne v těchto týdnech v náhradním termínu vždy ve čt od 12.30. Děkujeme za pochopení.

V době jarních prázdnin od 19. - 23. 2. 2018 bude omezený provoz v 1. třídě Sluníček

Ve středu 28. 2. 2018 bude dopoledne na třídách karneval.

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 bude zrušen pobyt v solné jeskyni z důvodu změn provozu MŠ tento týden. Termín bude nahrazen po domluvě s paní Šimkovou.

Děkujeme za pochopení.

V pátek 1. 2. budou všechny přihlášené děti spojeny v první budově ve třídě Sluníček.

Ve čtvrtek 1. 2. budeme mít náhradní hodinu plavání za lyžařský týden. Od mateřské školy odjíždíme autobusem v 8.15, svačinu si bereme s sebou. Přiveďte děti nejpozději do 8 hodin. Prosíme, aby měly všechny děti batůžek a pití. Děkujeme.

termín 5. 2. - 9. 2. 2018

-       v pondělí ráno přineste dětem lyžařské vybavení (pokud si ho nepůjčujete) a umístěte ho do zadní budovy pod schodiště do tašek podle družstev

-       děti ráno přijdou do MŠ v oblečení, které budou mít na sobě při lyžování, př. oteplovací kalhoty na lyžování, bundu, svetr či mikinu, lyžařské rukavice, kuklu nebo slabou čepici pod helmu (pokud máte možnost volit mezi kombinézou či kalhotami a bundou – je praktičtější varianta kalhoty a bunda z důvodu snadnějšího chození na toaletu)

-       děti každý den budou mít batůžek, lahvičku s pitím a náhradní rukavice, eventuálně kalhoty a spodní prádlo – v případě nehody

-       děti mají vše podepsané (př. každou rukavici, své lyže, helmu, lyžáky...)

-       nedávejte dětem jídlo, svačinu budeme mít ze školky

-       děti obědvají v 11 hodin

-       odjíždíme od MŠ autobusem před 12 hodinou

-       vracíme se v cca 16.15 – čekejte na nás na chodníku před MŠ, ZŠ

-       přivítáme pomoc při odnošení lyžařského vybavení k autobusu po ukončení kurzu

-       případné dotazy vám zodpoví P. Moravcová – tř. Hvězdičky

škola v přírodě

Ve středu 24. 1. bude provoz z organizačních důvodů ve třídě Školáčků do půl 1. Poté budou děti převedeny do tříd Bublinek a Hvězdiček.

V lednu budete mít možnost osobních konzultací s p.učitelkami ve třídě, ohledně školní zralosti, a nahlédnout do portfolií dětí.