Adventní trhy v KSD

Tuto tradiční událost v naší obci navštíví každoročně mnoho občanů Černilova a okolí. Proto se i žáci naší školy snaží předvést um a šikovnost pod vedením svých kreativních učitelek, které, jak jste mohli zhlédnout a ocenit, mají vskutku skvělé nápady a velkou trpělivost při samotném vyrábění.

Rozmanitost materiálů byla veliká – pedig, keramika, korálky, papír, dřevo, textil atd. Téměř všechny výrobky našly svého majitele!

Nedílnou součástí je i tvůrčí vánoční dílnička, ve které si děti letos mohly vyrobit sovičku, prasátko nebo andělíčka s dopisem pro Ježíška.

Páteční podvečer na dvoře KSD zpestřilo vystoupení našeho školního pěveckého sboru.

Jana Hofmanová, Alice Petrovická