• David Kubíček

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás informovali o rozhodnutí našich zaměstnanců připojit se ke stávce škol a školských zařízení, která se uskuteční v pondělí 27. 11. 2023. Naším společným zájmem je, aby děti získaly kvalitní vzdělání v tomu odpovídajících podmínkách, což zajišťují kromě pedagogických pracovníků také provozní zaměstnanci. Zejména u nich (již nyní výrazně podhodnocených) vláda navrhuje rušení části pracovních míst. Bližší informace ohledně důvodů stávky naleznete ve vyjádření předsedy odborového svazu Františka Dobšíka.

Na základě této skutečnosti Vám oznamujeme uzavření mateřské školy, základní školy, školní družiny a školní jídelny v pondělí 27. 11. 2023. Omlouváme se za případné komplikace. Provoz všech součástí školy bude obnoven v úterý 28. 11. 2023.

Pevně věříme ve Vaši podporu a pochopení.