Den Země se každoročně koná 22. dubna a na celém světě se do různých aktivit podporujících ochranu životního prostředí zapojuje cca 1 miliarda lidí. My se rozhodli přispět úklidem obce.

Zástupci školního parlamentu na své poslední schůzce připravili pro všechny třídy mapky se zakreslenými úseky úklidu. Obecní úřad dodal rukavice, pytle na odpadky a instrukce, kam je po akci máme postavit. Přestože již 6. dubna proběhla podobná veřejná akce Ukliďme Černilov, odpadu se i tak nasbíralo dost a dost...
Děkujeme všem žákům i kolegům a kolegyním, kteří se na úklidu podíleli!

H. Šimková, I. Houdková